שנת 2008 הקמנו בהתרגשות עצומה את סטודיו "מעוצבת". מאז ועד היום אנחנו עובדים מתוך אהבה וציפיה גדולה לקראת כל פרויקט, דבר שמאפשר לנו להעניק ללקוחות שלנו מענה עיצובי מדויק לכל צורך, בדגש על פרויקטים בדיגיטל ופרינט.

מהרגע שבו מתקבל אצלנו פרויקט חדש, אנחנו מקפידים על ביצוע הליכי עבודה מהירים ויעילים, כך שהעסק שלך יוכל לעלות על המסלול אל עבר ההצלחה בצורה כמה שיותר מיידית. אנחנו מזמינים אותך ליהנות מהידע המקיף שלנו, ממקצועיות חסרת פשרות, מיכולת עיצוב מצוינת, פרקטיות, חדות, מעורבות, פיקוח, דיוק והקפדה על הפרטים הכי קטנים.

היי! אני רוני, מנהלת הסטודיו למיתוג - "מעוצבת" - הבית לתוכן ויזואלי.

את הסטודיו שלי הקמתי מתוך תשוקה ענקית לעולם העיצוב, המיתוג והדיגיטל. אני אוהבת לעזור ללקוחות שלי לדייק את העסק שלהם, לפצח בצורה הטובה ביותר את הערכים והמאפיינים של העסק, ולהעניק להם שירותי עיצוב מעולים בהתאם.

אני בעלת זיכרון ויזואלי יוצא דופן, דבר שעוזר לי להסתכל על כל התמונה מזווית אחרת ומיוחדת. ברגע שאני מקבלת את הבריף הכתוב מהלקוחות, אני מתחילה לייצר בראש שלי כיווני מחשבה ויזואלים לעיצובים השונים שאספק להם. המשמעות של זה מבחינתך היא ענקית - קווים עיצוביים חד פעמיים ויחודיים שיבדלו באופן מובהק את העסק שלך.

במסגרת הניסיון שצברתי לאורך 15 שנות עבודתי בתחום, הובלתי למעלה מ-1,800 מותגים להצלחה, שנמדדת במיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש של גוגל, בהרחבת מעגל הלקוחות, ובכמות הלידים וההכנסות בפועל.

לאורך תהליך העבודה אני שומרת על זמינות גבוהה, ככה שאפשר להתייעץ איתי ולפנות אליי בכל רגע ובכל נושא. המטרה שלי היא להגיע לתוצאה שתעלה על כל הציפיות שהיו לך בתחילת התהליך.

עכשיו כל מה שנותר לך לעשות זה פשוט לדבר איתי, ונוכל להתחיל לעבוד על העיצובים הנכונים ביותר בשביל העסק שלך!

אבל איך אדע מה הכי מתאים בשביל העסק שלי? טוב ששאלת!

נשמח להפגש איתך לכוס קפה ולבחון יחד עם המומחים שלנו

דילוג לתוכן