המוצרים שלנו

עיצוב גרפי

בסטודיו שלנו, אנחנו מחזיקים בכל התוכנות, הכלים והידע כדי להעניק לעסק שלך אריזה גרפית מושלמת. שירותי העיצוב הגרפי שאנחנו מציעים באים לידי ביטוי בעיצוב לוגו, עיצוב באנרים, עיצוב פוסטים, עיצוב ניוזלטרים וכל מה שקשור במישור המודפס מצד אחד, ובמישור הדיגיטלי מצד שני. בהתאם למאפיינים, הערכים והתחום של העסק שלך, נוכל לבחור פלטת צבעים שתשרת אותנו לאורך הדרך, פונטים רלוונטים, צורות, תמונות ומסגרות.

מיתוג

העסק שלך הוא לא רק עסק, הוא מותג, ולמותג הלקוחות צריכים להתחבר בקלות. במסגרת תהליך המיתוג, נגבש קונספט עיצובי ומיתוגי ברור, שיוולד מתוך האפיון המלא של העסק: קהל היעד שלו, המוצרים והשירותים שהוא מציע ועוד. בהתאם לכל אלו, נבחר שפה גרפית שתלווה את העסק בכל פרסום או הדפסה, ונרכז את כל האלמנטים העיצוביים בספר המותג, שהוא האמא והאבא של העסק שלך.

דיגיטל

הדיגיטל היום הוא הרשתות החברתיות, הוא אתר האינטרנט של העסק שלך, הוא דפי נחיתה, הוא סרטוני תדמית, הוא אנימציה – הוא הכל. הנוכחות בדיגיטל היא קריטית ובעלת השפעה ישירה על ההצלחה של העסק, והיא צריכה להביא לידי ביטוי את העיצוב והמיתוג היחודיים של העסק דרך פוסטים, פרסומים ותמונות פרופיל וקאבר. אנחנו כאן בשביל לדאוג לכל אלו, משלב התכנון ועד שלב הביצוע.

ניהול פרויקטים בשיתופי פעולה עסקיים

סטודיו "מעוצבת" משלב ידיים עם אנשי מקצוע מובילים, שעוסקים בכלל התחומים שהעסק שלך צריך. יחד אנחנו יכולים להוביל אותך ואת העסק שלך קדימה, על ידי מתן שירותים נרחבים ומעולים: בניית אתר אינטרנט שיציג את העסק בצורה ראויה – מרמת התוכן הכתוב ועד חווית הגלישה, עיצוב לוגו, צילומי תדמית, ניהול עמודים עסקיים ברשתות החברתיות, קידום בגוגל, עריכת וידאו, אנימציות ועוד. יחד אנחנו עוטפים כל עסק בניחוח חזק של חדשנות, מה שגורם ללקוחות שלנו להצליח למנף את הפעילות שלהם ולהעצים אותה. עכשיו הגיע גם הזמן של העסק שלך להצטרף להצלחה!

דילוג לתוכן